+372 53405438     personabellatallinn@gmail.com
Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tagastus

KUIDAS TAGASTADA

Toode tagastamise soovist palume kirjutada personabellatallinn@gmail.com e-mailile, lisades tagastamsie põhjuse

 

Toote tagastamine ja/või vahetamine

E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul  alates toote kättesaamisest. Kui tellitud toote suurus ei sobi, saab selle ümber vahetada sama toote teise suuruse vastu. Kui meil ei ole võimalik leida vahetamiseks tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest e-maili teel. Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe. Tagastuslehele märkige vahetamisele, asendamisele või parandamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud uus suurus.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Hügieenilistel kaalutlustel ei kohaldata taganemisõigust suletud pakendist välja võetud pesutoodetele ja päevitusriietele.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Baltic Techinvest OÜ toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame alles hoida postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestamiseks ning postiviisina palume võimalusel valida tähitud post. Toote tagastamine ja/või vahetamine on tasuta, v.a. tagastamise transpordikulud, mis on kliendi kanda. 

Vale või defektse toote tagastamine

Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta e-poes kuvatud pildile või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil personabellatallinn@gmail.com . Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjeldus ning esitatav nõude. 

Lepingust taganemise õigus ja taganemisavaldus

 

RAHA TAGASTAMINE

Tagastatud kauba eest tagastab Baltic Techinvest OÜ teile toodete eest tasutud summa hiljemalt 14  päeva jooksul meile taganemisavalduse jõudmisest.Baltic Techinvest OÜ-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.