+372 53405438     personabellatallinn@gmail.com
Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Maksmine ja saatmine

MAKSMINE

Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank, LHV Pank) ning ülekannega esitatud arve alusel.

Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Persona Bella e-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Baltic Techinvest OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

 

KOHALETOIMETAMINE

Üle 50 € tellimustele on kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tasuta.

NB! Meie ladu komplekteerib Teie tellimuse esimesel võimalusel ja annab paki postiteenuse pakkujale üle hiljemalt 2-3 tööpäeva jooksul. Edasine kohalejõudmise aeg sõltub postiteenuse pakkujast, mis on märgitud allpool tabelis.

Allahindlusperioodil võib tarneaeg olla tavapärasest pikem. 

Tellides tooteid meie e-poest, on Teil võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise viiside vahel:


Omniva pakiautomaat 2.50 € 2-4 tööpäeva
SmartPOSTi pakiautomaat  2.69 € 2-4 tööpäeva
Meie kauplustest ise järele tulles TASUTA 1-3 tööpäeva  

 

Kahjuks ei ole võimalik väljastada jälgimisnumbrit kui olete kasutanud kohaletoimetamise viisina meie kauplust. Saadame Teie e-mailile teavituse, kui tellimus on kauplusesse jõudnud. Paki kättesaamiseks palume kaasa võtta tellimuskinnituse number ning kehtiv isikut tõendav dokument. Juhime tähelepanu, et pakile tuleb kauplusesse järgi minna 14 päeva jooksul peale e-mailile kinnituse saamist.